Gratis Aanmelden

Oude moeder NoorDoosje (50) komt uit België

Deze mooie oude moeder genaamd NoorDoosje is 50 jaar, komt uit Boom en komt uit België! Maak direct contact met haar!

Home » Veertigers » Vlaams » NoorDoosje

Filteren op leeftijd

Senioren categorieën

Top 5 Senioren

Loiisah, 48 jaar · Single en zin om er met mij voor te gaan?
♥ Roeselare ♥
Hetemanon, 40 jaar · Uitdagende vrouw zoekt verleiding
♥ Gent ♥
BBW-Lover, 44 jaar · Neuk me goed en ik zal jou ook goed doen!
♥ Ruddervoorde ♥
NicaV, 44 jaar · Ik wil geile sex de hele nacht door.
♥ Olmen ♥
Stoutjexxx, 40 jaar · Neem je mij van behind?
♥ Brugge ♥
 

Senioren in de chatbox

Val ik bij jou in de smaak? · NoorDoosje (50)

NoorDoosje over zichzelf:

Zo daar gaat ie dan! Het is voor mij alweer zo lang geleden dat ik "op zoek"ben geweest! Er is een lang en soms vervelend huwelijk aan vooraf gegaan maar dat is gelukkig voorbij! Ik heb me hier aangemeld en ben erg onder de indruk hoeveel leuke mannen hier eigenlijk zitten! Maar.... zijn die mannen wel op zoek naar een gescheiden en rijpe dame? Ik hoop het want ik heb wel zin in iets spannends. Jij ook?

Wat NoorDoosje zoekt:

Gewoon een gezellige, lieve man die ook wel zin heeft in een spannende vrouw. Een tikkeltje ondeugend mag wel hoor.

Stuur een berichtje aan NoorDoosje

Zend

Meteen sexdaten met NoorDoosje

Afspreken

Ook deze milfs uit Antwerpen zijn nog op zoek naar sex

Wrongway, 46 jaar · Neuk jij je geile slet? Ik ben er klaar voor!
♥  Single  ♥  Bruin haar ♥  Bruin ogen ♥  160 à 169 cm
Heeft ze nog niet ingevuld
Zend
BigBoobs, 40 jaar · Ben je ook zo gek erop om te teasen?
♥  Single  ♥  Rood haar ♥  Grijs ogen ♥  170 à 179 cm
Aan ervaring met mij geen gebrek, ik hou van teasen en een leuke tijd beleven. Dus je kan het zien als een date met net dat beetje extra, daar heb ik heel veel zin in en voor de rest merk ik het wel. Zoveel heb ik nu niet te vertellen, ik ben meer een vrouw die ervan houd om het daad bij het woord te voegen.
Zend
El2005Len, 41 jaar · Een neukmaatje om lekker veel seks mee te hebben.
♥  Single  ♥  Blond haar ♥  Blauw ogen ♥  160 à 169 cm
Heeft ze nog niet ingevuld
Zend
Liefslena, 42 jaar · Ga jij mijn poesje onderzoeken?
♥  Single  ♥  Rood haar ♥  Bruin ogen ♥  160 à 169 cm
Volgens mij ben ik een kameleon ik ben al zo vaak van haarkleur verandert dat ik zelf niet eens meer weet wat mijn echte kleur is. Ik ben op het moment rood, kan best zijn dat het volgende week weer kastanjebruin is of donkerblond. Ik heb ooit wel eens gelezen dat het aan de wortels van het schaamhaar te zien
Zend

Nog veel meer senioren die op zoek zijn naar spannende afspraakjes

Tijdloze, 63 jaar · Wanneer hebben wij onze eerste afspraakje?
Sinds kort ben ik met pensioen en ik merk nu pas dat het alleen zijn behoorlijk op gaat breken en ik hoop daarom een leuke, lieve
Sweetmaja, 40 jaar · Een spuitend vruchtje voor jou.
Een Portugese moeder, een Belgische vader,en daar ben ik uit gekomen. Een lekkere mix van 2 werelden met een exotisch en warm
Aishachterlangs, 35 jaar · Wil jij mij op zijn hondjes diep en hard nemen?
Onlyme08, 59 jaar · Een man die mij graag naakt ziet wanneer ik mijn deur ga ope
Gritje, 45 jaar · Ik wil het er allemaal uit hebben!
Mirthe VB, 47 jaar · Arts in sexnood!
Power-Vrouw, 50 jaar · Heb jij genoeg uithoudingsvermogen voor een sportieve rijpe
Met mijn uithoudingsvermogen is niets mis. Ik sport heel erg veel en dat heb ik altijd al gedaan. Ook wel zichtbaar denk ik.
LoveNadien, 48 jaar · Rijpe dame heeft 1 grote hobby!