TDenise, 50 jaar · Een man met een super hoog libido.
♥ Single ♥ Bruin haar ♥ Bruin ogen ♥ 160 à 169 cm
Heeft ze nog niet ingevuld
Zoekziel, 57 jaar · Jong van geest zoekt charmant en spannend
♥ Single ♥ Grijs haar ♥ Blauw ogen ♥ 160 à 169 cm
Ik ben al enkele jaren alleen en dat bevalt me prima. Eigenlijk ben ik nog heel jong van geest en ga ik graag met de tijd mee. Ik vind het super spannend om een man te ontmoeten die ook nog wel met mij wil genieten van erotiek en passie.
Izzywow, 55 jaar · Wie ik zelf ben dat uit ik graag.
♥ In een relatie ♥ Blond haar ♥ Blauw ogen ♥ 170 à 179 cm
Wil wel met iemand een leuk contact hebben die net zoals ik dagelijks gezellig in het leven staat en zien of er nog een afspraakje er in zit. Daarnaast laat ik het wel op mij afkomen en maken wij er iets onvergetelijk van.
Chicabom, 59 jaar · Vrijgezelle
♥ Gescheiden ♥ Blond haar ♥ Blauw ogen ♥ 160 à 169 cm
Sinds ik mijn vorige vriend de deur heb gewezen, heb ik besloten dat ik geen liefdesrelatie meer wil en nu ga ik alleen maar voor genot. Het liefst in de vorm van een seksrelatie maar wel met genegenheid en respect naar elkaar toe. Ik kan ontvangen of naar je toekomen en als we het eens spannend willen maken..
Nog veel meer senioren die op zoek zijn naar spannende afspraakjes
Pittigselfie, 39 jaar · 1, 2...meer mag ook!
Eeuwigjong, 60 jaar · Seksueel ingestelde man!
Luckybell, 45 jaar · Vind jij het voorspel ook zo belangrijk?
PoesElsa, 48 jaar · Heb jij ook genoeg van een saai seksleven?
Huisje, boompje, beestje is niet waar ik naar op zoek ben. Ik heb die dingen allemaal, alleen wat veel vergeten in dat rijtje
Mahotcato, 35 jaar · Wie wil er met mij de tijd van zijn leven beleven?
Wie wil er met mij de tijd van zijn leven beleven? Niets moet, maar alles mag als jij daar zin in hebt. Ik ben het type vrouw die
Geilesienna, 35 jaar · Ik wil een man pijpen.
Kristl72, 45 jaar · Knappe kerel en heer tegelijkertijd.
MissTuitL, 41 jaar · Als ik klaargekomen ben mis ik elke keer weer een man die le